Patyčių dėžutė pl
„Patyčių dėžutė“ to platforma, umożliwiająca bezpieczne i anonimowe zgłaszanie aktów znęcania się

Jak zgłosić akt znęcania się?

Za pomocą „Patyčių dėžutė“ szybko i bezpiecznie możesz zgłosić zauważone lub doświadczone akty przemocy szkolnej. Zgłoszenie może dotyczyć Ciebie, twojego kolegi z klasy czy nawet nauczyciela. Zgłoszenie może dotyczyć każdego członka społeczności szkolnej, który cierpi i jest prześladowany lub osoba, która tego aktu przemocy dokonuje. Twoje zgłoszenie jest całkowicie anonimowe.
Szczegółowo uzupełnij zgłoszenie podając dane osoby, która doświadczyła znęcania się, jak również osoby, która tego dokonała. Dodaj potencjalnych obserwatorów, datę, miejsce i czas zdarzenia. Do zgłoszenia możesz również dołączyć zrzut ekranu (ang. screenshot) z dowodem znęcania się w internecie.
Twoje zgłoszenie trafi do osób, które są odpowiedzialne za rozwiązywanie problemu znęcania się w twojej szkole. Wszystkie informacje zawarte w zgłoszeniu są poufne.
Możesz być pewien, że reakcja na wszystkie zgłoszenia z „Patyčių dėžutė”, niezależnie od ich charakteru, będzie szybka i odpowiedzialna.  „Patyčių dėžutė“ to nie zabawa, a poważny instrument, z którym należy postępować odpowiedzialnie.

Chcesz zgłosić akt znęcania się? Pobierz aplikację teraz!
wersja 4.4 i nowsza
wersja 9.0 i nowsza